O nás

Obrazem: AT Computers dovezlo na Slovensko známé i méně známé značky

autor: Zuzana Bičíková | channelworld.cz| 19

ATC v červnu zamířilo se svou tradiční RoadShow na Slovensko. Během třech setkání s více než stovkou slovenských resellerů se představili zástupci známých i méně známých značek.

Společnost AT Computersprojela po Česku i napříč Slovenskem se svou tradiční ATC RoadShow. Začátkem června přijela za slovenskými resellery do Košic, Banské Bystrice a Žiliny.

Jako v minulých letech i tentokrát ATC přivezlo vendory známých i méně známých značek. Ti během prezentací promluvili o novinkách v produktech či službách – zastoupeny byly značky i-tecAvacomHoneywellOWA ArmorTP-LinkEpsonBenQD-Link a Axagon.

Nechyběla ani přednáška samotného ATC o herních projektech X-Play a X-Diablo či o vývoji trhu. Na konci byli aktivní účastníci odměněni cenami z tomboly, losovalo se také o exkluzivní rum a o ceny společnosti TP-Link.

Letošní 14. ročník ATC RoadShow navštívilo celkem téměř 450 resellerů, z toho na Slovensku to bylo na 144 unikátních resellerů. „Rád bych poděkoval všem účastníkům a také vendorům a obchodníkům ATC za jejich pracovní nasazení,“ řekl Martin Wanke, marketingový ředitel ATC

Dle ohlasů resellerů jde o akce inspirující, motivující i mnohdy odkrývající nové směry, komodity, produkty. A o to nám jde v této akci nejvíce – ukazovat možné další směry a čerpat podněty od resellerů,“ dodal.