O nás

AT Computers uvádí novinku Jabra PanaCast

autor: František Doupal | rmol.cz| 28

Jabra PanaCast je inteligentní videořešení kombinující 4K panoramatické video a umělou inteligenci se 150letou zkušeností se zpracováním zvuku. Jabra tak posiluje svou pozici v oblasti zařízení pro týmovou spolupráci.

Obrazový systém poskytuje 180° pohled na jednací místnost a zajišťuje tak viditelnost na všechny účastníky. Vedle obrazu „od zdi do zdi“ je samozřejmostí kompletní ozvučení a přísun dat, která jsou pro moderní video spolupráci nezbytná. Jabra PanaCast disponuje vybaven třemi 13megapixelovými kamerami, které pracují jako jedna. Podporuje collaboration software jako např. Microsoft Teams, Skype for Business, Cisco Webex, Zoom, Slack a další.

ATC již má PanaCast skladem a nakupovat jej mohou reselleři, kteří jsou registrování v nové prodejní síti Jabra – ta má zajistit, že PanaCast bude prodáván prostřednictvím skupiny prodejců, jež mají takové znalosti a zkušenosti, aby mohli společně budovat trh pro toto nové řešení, přičemž jsou odhodláni dodržovat pravidla a podmínky značky Jabra. Více informací o produktu či registraci se dozvíte na stránkách / a na stránkách Jabra.