O nás

AT Computers přestavuje access pointy HPE Aruba Instant On

autor: Zuzana Bičíková | channelworld.cz| 11

Distributor do portfolia přidal čtyři typy access pointů pro vnitřní a jeden pro venkovní prostředí. Všechna zařízení podporují aktuální standardy i šifrování a umožňují oddělení sítí pro zaměstnance a hosty.

Společnost AT Computers představuje novou řadu access pointů HPE Aruba Instant On. Zároveň dodává, že ji bude mít skladem jako jediný distributor na českém a slovenském trhu.

Portfolio obsahuje čtyři typy access pointů pro vnitřní a jeden pro venkovní prostředí. Zařízení lze škálovat – až 25 kusů Instant On AP v jedné síti. Výhodou je dle distributora snadné nastavení i správa pomocí aplikace pro iOS a Android.

Access pointy lze také spravovat pomocí webového portálu s rozšířenými možnostmi. Celá řada Instant On podporuje aktuální standardy 802.11ac wave 2, šifrování QPA3, radius server a umožňuje oddělení sítí pro zaměstnance a hosty.

Produkty Aruba Instant On má u ATC na starosti produktový manažer Radoslav Huleš. Kontakt na něj naleznete na profilu distributora po přihlášení do systému.